שיחות ועידה בווידאו- פתרונות אודיו ווידאו חדשים לחדרי ישיבות

שיחות ועידה בווידאו – פתרון לחדרי ועידות ולשיחות ועידה באודיו ובווידיאו מבית Crestron. מה החידוש והאם זה כדאי?

מערכת הקלטת שיחות CALL CENTER

פתרון לחדרי ועידות ולשיחות ועידה באודיו ובווידיאו מבית Crestron
מה החידוש?

 

שיחות ועידה בווידאו

חדרי דיונים וישיבות מתקדמים לצרכי שיחות ועידה עסקיות הם צורך חיוני בעסקים וארגונים רבים. בעבר, מערכות איכותיות לשיחות ועידה בווידיאו היו מאוד יקרות וקשות לתפעול.

זה נגמר.

מה החידוש ולמי זה מתאים?

 

חברת ,Crestron שמתמחה בתחום מערכות לחדרי ישיבות מתקדמים, מערכות ועידה בווידאו, מערכות אודיו ווידאו, מספקת באמצעות הסניף הישראלי שלה, פתרונות "קצה לקצה" מלאים לכל הצרכים של עסקים וארגונים בתחומים מגוונים, שיכולים להפוך כל משרד וכל חדר ישיבות ל"משרד חכם", כולל תמיכה ווידיאו ברמת 4K (עם 60 פריימים לשנייה) ותמיכה מלאה במכשירי קצה ניידים דוגמת טאבלטים וסמארטפונים.

שיחות ועידה בווידאו

קו המוצרים מתאים לכל עסק, החל ממשרד בודד של חדר אחד ועד קמפוס ענק דוגמת אוניברסיטה, עם מאות רבות של חדרים.

הדגש בפתרונות Crestron הוא לתחום ה-AV (אודיו ווידיאו), ברמה הכי גבוהה ומתקדמת שיש. פתרונות AV  מאפשרים עבודה קבוצתית בכל מקום בעולם, ניהול עסקים בכל מקום, שיחות מכירה, תמיכה, שיווק ודיונים סביב העולם וכך הלאה. המערכות הישנות הקיימות זה מכבר סובלות מבעיות תחזוקה ותפעול, בעלויות בלתי נשלטות.

המערכת של Crestron משתלבת במערכות ה-IT הקיימות כבר בעסק ומבוססת על סטנדרטים פתוחים, בפתרון אחיד לכל חדרי הישיבות, לכל המשרדים, לכל המצלמות, הטלוויזיות והמסכים הקיימים בעסק. הכל ניתן לשליטה גם מרחוק (בענן), או מקומית, בדפדפן קל לתפעול. ממשק המשתמש אחיד בכל החדרים, וניתן לבצע שחזור וגיבוי אוטומטי מהענן ובענן. המערכת מוגנת ומתממשקת למערכות קיימות, מחשוביות או מערכות תקשורת הקיימות כבר בעסק דוגמת WiFi.

כל מכשיר נייד יכול להתחבר למערכת גם אוטומטית: כשהמחזיק בטאבלט או בסמארטפון נכנס לחדר הישיבות, אוטומטית הוא מתחבר למערכת. זאת, עם חוויית משתמש אחידה בכל מכשירי הקצה.

הפתרון של Crestron הוא פתרון של "הקצה העליון" ומתאים לכל בעל עסק הזקוק לפתרונות מתקדמים לחדרי ועידות, ומתחרה בפתרונות מתקדמים אחרים הקיימים בשוק דוגמת המערכת החדישה לשיחות ועידת ולחדרי ועידה של Grandstream מבית "פוקוס טלקום".

 

שיחות ועידה בווידאו – שורה תחתונה:

 

מערכות ה-AV של Crestron הן כמה ממערכות שיחות הוועידה המתקדמות ביותר בשוק. מדובר בפתרון של "הקצה העליון", שמיועד לכל מנהל ועובד, שנזקקים לקיים שיחות ועידה באיכות עם משתמשי קצה בכל העולם המשתמשים במכשירים שונים כולל סמארטפונים.

מומלץ קודם להחלטה על בחירת פתרון מערכת שיחות ועידה, לבצע ניתוח צרכים ובדיקת ROI בסיוע אנשי מקצוע, ולבדוק המלצות של חברות, שהתנסו בהפעלת מערכת כזו. זאת, כדי להגיע להחלטה מושכלת בנושא ולתחר בין הפתרונות השונים הקיימים בשוק בתחום זה.

 

לשיחה אישית ומיידית עם מהנדס תקשורת מיכאל פנחס חייג/י: 077-8123111

 

לקבלת הצעת מחיר עבור מערכת שיחות ועידה בווידאו – השאירו פרטים כאן

 

פתרונות תקשורת ומחשוב ענן לעסקים

השאר תגובה

פוסטים נוספים